2. Kryzysowa konferencja gastronomiczna Made For Restaurant odbędzie się 16 listopada w formule online. Edycja Master Class to podsumowanie kilku ostatnich, trudnych miesięcy w gastronomi i wytyczenie najefektywniejszych ścieżek na kolejne miesiące, kiedy to pandemia przybiera na sile.

Na przykładzie tych, którzy odnoszą dzisiaj sukcesy pokażemy, jakie koncepty mają większą szansę na przetrwanie w obecnych czasach.

✓ Jakie praktyki zapewniają w dzisiejszych czasach wzrost biznesowy, a jakie prowadzą do porażki?
✓ Jak sobie radzić z obostrzeniami?
✓ Jak komunikować się z Gośćmi, aby pozostali lojalni?
✓ Jak technologicznie i organizacyjnie usprawnić naszą pracę?
✓ Jak stymulować zespół i zadbać o siebie, kiedy brakuje sił i motywacji, a wizja przyszłości zapowiada kolejne trudności?
Więcej na stronie:https://forsolutions.pl/konferencja-gastronomiczna-made-for-restaurant-on-line-11-2020/

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONFERENCJI:

BEZPŁATNIE dla restauratorów, właścicieli lokali gastronomicznych, w tym kawiarni oraz firm cateringowych i ich pracowników oraz dla mediów. REJESTRACJA 

BILETY w specjalnej, niższej cenie - dla właścicieli i pracowników firm oferujących produkty i usługi dla branży HORECA. BILETY 

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność rejestracji.

– Sytuacja, w jakiej obecnie znalazła się branża HoReCa jest sytuacją bez precedensu. Dotknęła nas rewolucja, a nie ewolucja. Dzisiaj wiele miejsc restauracji, kawiarni, hoteli walczy, aby przetrwać pandemię i zmiany rynkowe z nią związane. Są jednak takie, które nie tylko czują się dobrze biznesowo w nowej sytuacji, ale też rosną. Czas podsumować, co dzisiaj się sprawdza, pokazać przykłady sukcesów i zrozumieć przyczyny porażek. Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie drugiej kryzysowej konferencji online, podczas której przedstawimy tych, którzy znaleźli lek na kryzys. Pokażemy i posłuchamy zwycięskich restauratorów oraz dostawców. Wskażemy rozwiązania, które pomogą biznesowo i mentalnie przetrwać kolejny etap w gastronomii. Zapraszam do grona tych, którzy chcą wiedzieć i rozumieć – mówi Agnieszka Małkiewicz, prezes zarządu FOR Solutions.

Najpopularniejsze