Na popularności zyskuje ostatnio hasło staycation. To połączenie słów stay oraz vacation oznacza w praktyce urlop bez dalekich wyjazdów. W czasach, kiedy wyjazdy zagraniczne stoją pod znakiem zapytania, zaczynamy doceniać piękne miejsca w okolicach naszego domu. To spora szansa dla hoteli i restauracji, w których urlopowicze będą szukać komfortowego i stylowego miejsca na relaks. Jak sprawić, aby goście wracali do nas z przyjemnością?


Sztuka budowania wizerunku i lojalności klienta to nie tylko zachwycające jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie, ale także klimat, wygoda i styl. To właśnie dlatego, branża HoReCa coraz większą uwagę przykuwa do architektury ogrodów, tarasów i części zewnętrznych, bowiem w stylowych i komfortowych warunkach klienci czują się najlepiej.

cube_garden (1)
cube_garden (1)
cube_garden (2)
cube_garden (2)
cube_garden
cube_garden


Trwający sezon wymaga od branży HoReCa szczególnej troski o klienta, którego oczekiwania ulegają zmianie. Konsumenci będą poszukiwali miejsc, w których mogą nie tylko zjeść szybki obiad, ale także zrelaksować się, spędzić miłe popołudnie ze znajomymi czy spotkać z rodziną. W trosce o ich komfort warto inwestować w jakościowe i stylowe rozwiązania. Jednym z nich są pergole ogrodowe, które tworzą ekskluzywne strefy relaksu w dowolnie wybranym miejscu. Najpopularniejszym rozwiązaniem są zabudowy, które stawia się bezpośrednio przy budynku. Zapewniają ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem, a także dają poczucie komfortu i większej intymności. Dzięki nim, restauracyjny ogródek nabiera szyku.

oprac. red.

fot. materiały prasowe Cube Garden

Najpopularniejsze