Colors: Cyan Color

Na rynku dostępna jest nowa linia witryn do ciągów wydawczych i bufetów firmy Plastmet. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanych nowoczesnych materiałów znacznie zwiększają wygodę użytkowania i ułatwiają zachowanie higieny. Więcej szczegółów o nowych rozwiązaniach można znaleźć u autoryzowanych dystrybutorów lub kontaktując się bezpośrednio z firmą Plastmet.


Plastmet Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Chrobrego 1
64-720 Lubasz
tel.: (67) 255 60 32
www.plastmet.pl

Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji  w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Już niedługo będziecie można odkryć smak Mowi Supreme – łososia hodowanego z wielką troską w krystalicznie czystych wodach norweskich fiordów.

Heinz Yellow Mustard – prawdziwą amerykańską musztardę, rodem z Nowego Jorku. Wprowadzając jej dwie odmiany, producent poszerza swoją gamę produktów, powszechnie dostępnych w polskich sklepach.

Rational rewolucjonizuje teraz mniejsze kuchnie dzięki nowemu iVario 2-XS. System gotowania z dwiema kadziami jest niezwykle produktywny nawet w małych przestrzeniach, przejmując rutynowe zadania. Odpowiada za to pierwszy inteligentny system zarządzania energią iVarioBoost, który reguluje ciepło na całej powierzchni i dysponuje wystarczającą rezerwą mocy, aby przygotować 4,5 kg zapiekanki z mięsem w 6,5 minuty, łącznie z fazą podgrzewania. Inteligencja gotowania iCookingSuite wykrywa stan i wielkość potrawy i reguluje ścieżkę gotowania, dzięki czemu konieczność ingerencji pracownika jest tylko wtedy, kiedy urządzenie da znać. iVario 2-XS składa się z dwóch kadzi, z których każda ma powierzchnię podstawową 2/3 GN i pojemność 17 litrów.

Regał grzewczy DM-99001 do samoobsługi przez klienta z regulowanym kątem nachylenia półek utrzymuje gotowe potrawy i przekąski w odpowiedniej temperaturze.

Najpopularniejsze